fbpx

İngilterede Eğitim

British Technical College’da eğitim alarak hem alacağınız prestijli diplomanın onurunu hayat boyu üstünüzde taşır, hem de yurtdışında okumanın zorlukları ve maliyetiyle baş etmek zorunda kalmazsınız.”


İngiltere’de lisans eğitimi 3 yıldır. 1 foundation (IB yada A level eğitimi veren lise mezunları muaftır) yılının üzerine 3 yıl alacağınız lisans eğitimiyle Türkiye’de gözde, Yurtdışında ise seçkin bir birey olarak iş hayatına başlarsınız. Dil öğrenmek ve İngiliz eğitim sistemine adapte olmak üzere alacağınız 1 yıllık foundation eğitimi zaman kaybı değil aksine iş hayatında hayat boyu kullanacağınız en temel meziyetlerinizden birini kazanırken, aynı zamanda ülkemizdeki bilgi verip ölçmeye dayalı eğitim sisteminden, düşünme, yorumlama ve eleştirel yaklaşımlar üzerine kurulu İngiliz eğitim sistemine tamamen hazır hale geleceksiniz. Bu temel sadece İngiltere’deki akademik hayatınızda değil tüm kariyer basamaklarınızda önünüzü aydınlatacaktır.

İngiltere’de eğitim almanın oldukça maliyetli yani “zengin işi” olduğunu düşünüyor olabilirsiniz, haklısınız da! Ancak British Technical College’ın size sunduğu Türkiye’de ilk ve tek fırsatla hem İngilitere’nin seçkin üniveristelerinden birinin mezunu olma şansını yakalayabilir hem de bunu yaparken Türkiye’de ortalama bir özel üniversiteye ödeyeceğiniz ücretin çok daha azına mal edebilirsiniz.


British Technical College İngiliz eğitim kalitesini Türkiye’ye getiriyor. Bu sayede hem akredite İngiltere üniversitlerinin yıllık ücretlerinde indirim elde edebilir hem de extra yaşam masraflarından kurtulmuş olursunuz. Diğer bir avantaj ise akranlarınız Türkiye’deki 1 yıl hazırlık ve 4 yıl lisans eğitiminden mezun olmadan 1 yıl evvel İngiltere’nin 1+3 yıl avantajından dolayı diplomanızı almış olacaksınız. Size kalan 1 yılı dilediğiniz gibi değerlendirip farkı açmak sizin elinizde.

Send A Message

Your email address will not be published. Required fields are marked.