fbpx

Hakkımızda

British Technical College (Brite College) İngiltere başta olmak üzere Kanada, Avusturya ve ABD gibi çok sayıda ülkenin seçkin üniversiteleriyle ortaklıkları bulunan İngiltere Manchester merkezli bir eğitim kurumunun İstanbul’daki merkezidir.”


Brite College yurtdışı akreditasyonları sayesinde öğrencilerine lisans ve master alanlarında fırsatlar sunmaktadır. Bu sayede öğrenciler önce ihtiyaç duydukları eğitimleri merkezimizde alıp sonrasında dünyanın seçkin üniversitelerine doğrudan kayıt olabilmektedir. British Technical College’da lisans ve MBA olmak üzere iki ayrı seviyede eğitim verilmektedir. Lisans tarafında, yurtdışı ortakları ile gerçekleştirilen lisans eğitiminin ilk yılında “foundation” adı verilen, hem yabancı dil hem de bilimsel hazırlık derslerini kapsayan bir program uygulamaktadır.

İlk yılın başarıyla tamamlanmasının ardından öğrenciler dilerlerse İngiltere’nin seçkin üniversitelerinin ideallerindeki bölümlerine kayıt yaptırabilmektedir. İşletme, Bilgisayar ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birini tercih etmeleri halinde ise üniversitelerle olan işbirliğimiz gereği öğrenciler 3 yıllık lisans eğitimlerinin birinci, ikinci ve hatta üçüncü yılını Brite College bünyesinde tamamlama imkanına sahiptir.
MBA tarafında ise bilimsel hazırlık derslerini merkezimizde tamamlayan öğrencilerimiz uluslararası geçerliliği olan, İngiltere Manchester merkezli kurumumuzun verdiği tezsiz yüksek lisans diplomasına sahibi olmaktadır. Dileyen öğrencilerimiz ise tezlerini İngiltere’nin en seçkin üniversitelerine kesin kabul alarak oradaki hocalarla birlikte tamamlama şansına sahipler. “İngiltere eğitiminiz Brite College garantisi altında”

Brite College eğitimlerini bitirmeyi başaran öğrencilerin aşağıda üniversitelere kabulleri kurumumuz tarafından garanti altına alınmıştır. İngiltere’de bulunan Bangor University, Birmingham City University, University of Derby ve Liverpool Hope University ile bulunan anlaşmalarımız gereği öğrencilerimizin bu üniversitelere kabulünün kurumumuzca garanti edildiğini gururla ifade etmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için formu doldurabilir ya da buradan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

NCC EDU Hakkında                                                                                                                           

NCC Education, en kaliteli İngiliz yüksek eğitim kalifikasyonları sunan, lider bir uluslararası hizmet sağlayıcı ve diploma/sertifika kurumudur. Dünyanın her tarafında 200’den fazla okul, kolej ve üniversiteden İş İdaresi ve BT (Bilgi Teknolojileri) alanlarında esnek ve düşük maliyetli kalifikasyon ve derece elde etme olanakları sunmaktadır. 45 ülkede faaliyet göstererek, her yıl binlerce öğrencinin hayatlarını daha da iyileştirmektedir.

1966 yılında devletin kurduğu ve başlattığı bir inisiyatif olan ve BT kalifikasyonları ve dereceleri sağlayan ilk kuruluşlar arasında yer alan NCC Education, eğitimde mükemmelliğinden dolayı dünya çapında ün kazanmıştır. Bugün, NCC Education, uluslararası düzeyde tanınmış ve kabul gören MBA, BT ve temel seviye kalifikasyon ve derecelerinden oluşan bir portföy sunmaktadır. Esnek programları, tamamen sizin koşul ve istekleriniz dikkate alınarak tasarlanmıştır; ki bu da, dünyanın neresinde olursa olsun herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir İngiliz kalifikasyonu veya derecesinin mutlaka mevcut olduğu anlamına gelmektedir.

NCC Education, daha yüksek eğitimin hem sizin gereksinim ve isteklerinize hem de iş dünyasının taleplerine göre uyarlanması gerektiğine inanmaktadır. Biz de NCC Education ile iş birliğimiz dahilinde sizin iş bulabilmek için gereksinim duyduğunuz diploma ve dereceleri artırdığımız için kendimizle gurur duyuyoruz ve size başarılı olabilmek için ihtiyacınız olan ilerleme yolları ve araçları arasından seçim yapma olanaklarını sunuyoruz. İster kariyer olanaklarınızı artırmak için çalışın, ister bir lisans düzeyinde üniversite derecesi veya bir yüksek lisans (Master) derecesi kazanmak isteyin, sizin gereksinim ve isteklerinize uygun bir NCC Education kalifikasyonu veya derecesinin mutlaka mevcut olduğundan emin olabilirsiniz. Bugüne kadar dünyanın her yerinden bir milyondan fazla öğrencimizin yaşamlarını zenginleştirmiş bulunmaktayız. Yüksek kaliteli ve düşük maliyetli bir İngiliz kalifikasyonu ve derecesi elde etmek için gereken ilk adımı siz de hemen şimdi atabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Brite College, kişisel ve mesleki potansiyellerini en üst düzeye taşımak isteyen özellikle iş yaşamındaki profesyoneller için yaşam boyu öğrenme ilkesine dayalı bir eğitim platformu sunmayı misyon edinmektedir. Misyonumuzu, öğrencilerin gereksinim ve isteklerine cevap verebilecek yaratıcı ve yüksek değerli programlar tasarlama ve sunma yoluyla gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunmada ilk tercih haline gelmek…

Global düzeyde, yöneticilik eğitimlerinin en güvenilir sağlayıcısı olmak ve bu amaçla, dünya çapında tanınan ve kabul gören, iş hayatındaki profesyonellere esneklik sunan akredite ve prestijli programlar sunmak…

ESNEKLİK

İş yaşamındaki profesyoneller, kariyerlerinde ilerlemek için dereceler, eğitimler ve mesleki kalifikasyonlar elde etmeye ihtiyaç duyarlar.

Ancak, iş – özel hayat – eğitim arasında doğru dengeyi bulmak oldukça zor olabilir. Bu hassas dengeyi kurabilmek adına, çalışanlara özel dizayn edilmiş müfredat ve sunum formatları, ders zamanları ve günleri, değerlendirme metodolojileri ve destekleyici öğrenme sistemleri sunuyoruz.

Tam donanımlı geleneksel öğrenme merkezlerimize ek olarak, öğrencilerimize kendi ev veya ofislerinin rahatlığında ve iş hayatının koşuşturması içerisinde yardımcı olmayı hedefleyen canlı interaktif sanal sınıf odaları, video dersleri ve seminerlerin içeren gelişmiş e-öğrenme teknoloji platformunu sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

DESTEK & HİZMET

Başta Öğrenci Destek Ekibimiz olmak üzere tüm çalışanlarımız her tür soru veya problemde size online veya offline olarak destek vermeye hazırdır.

AKREDİTE VE TANINMIŞ GLOBAL KURUMLAR

Partner olduğumuz dünyaca ünlü ve akredite global eğitim kurumlarının seçkin programlarını sizlere online veya kampüste seçenekleriyle sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Önde gelen üniversitelerin kampüs öğrencileri ile aynı sertifikayı alabilme ve seçtiğiniz üniversitenin mezuniyet törenine bile katılma şansı ile…